برخورد با افراد منفی در زندگی

با آدمهای منفی ، با کسانی که دید منفی دارند چطوری باید رفتار کنیم؟ صبر کنید، شاید همین الان بهم بگید که کاری نداره! سریعا حذفشون می کنیم، محلشون نمی گذاریم و اصلا جوابشونو نمی دیم، اما تا کی؟ این راه درستی نیست، چون اونها بالاخره روی مغز ما تاثیر می گذارند، اگر دیدمون و طرز فکرمون مثل الان باشه که فقط بخوایم حذفشون کنیم و مشکل رو نبینیم و روی مشکل سرپوش بگذاریم مشکل حل نمیشه، خوب من چهار نکته اساسی بهتون میگم که طرز فکر من هست و کاری هست که من خودم گاها انجام میدم

انتقال انرژی منفی افراد منفی نگر

نکته اول اینه که : اونها وقتی با شما صحبت می کنند یک انرژی منفی به شما می دهند، این یک چیز واضح و مسلم و علمیه، نکته ای که اینجا هست اینه که اینجا شما باید انرژیتون رو عوض بکنید، یعنی انرژی که از طرف منفی نگر به سمت شما میاد رو شما باید عوضش بکنید و به همون میزان اگر اومد گفت چقدر زندگی بده چقدر کار بده اگر این کار رو بکنی این مشکلات پیش میاد، من قبلا این کار رو انجام دادم شکست خوردم، همه اینها رو باید برعکسش بکنی و در جهت مثبت ببینی، یعنی اگر با همون حرارتی که اومد گفت این خیلی اتفاق بدیه و تو نمی تونی موفق بشی، دقیقا برعکسش رو فکر بکن و از اون انرژی استفاده کن، بگو این آدم نتونست ولی من ثابت میکنم که میتونم، به همین آدم هم ثابت می کنم و بهش بگو همون موقع.

کاظم سعیدزاده منفی ,انرژی ,مشکل ,افراد ,افراد منفی ,انرژی منفی منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

لوارا گاه نامه های آقای ایکس مرکز اخبار اجتماعی سئو وب طراحی سال هایی بعد پایگاه خبری غلامرضا مینا